top of page

Meditācija ir prakse uzmanības koncentrēšanai. Tā ir prakse, kuras laikā var izkopt ieradumu meditēt.

 

Šis vienkāršais ieradums ir atslēga un pamats mūsu iekšējam līdzsvaram, mieram un harmonijai. Mūsdienu rietumu cilvēkam nav viegli pārslēgties no ārējā trokšņa uz savu iekšējo klusumu.

Ja rodas vēlme un impulss ielūkoties sevī, sajust savu potenciālu, ieraudzīt spēka un talanta šķautnes, to visu var iegūt, atrodoties dziļa miera stāvoklī. Un tas nav kāds īpašs izredzēto talants. Tā ir prasme, kuru var uztrenēt ikviens. Uzmanības koncentrēšanas prakse ir kā jebkurš treniņš. Jo biežāk praktizēsi un vairāk atkārtosi, jo labāk tev ies, būs redzami rezultāti.

 

Vienīgais, kas mums pieder - Tagadne. Tagadnes mirklis. Mūsu domas rada vārdus, vārdi pāriet rīcībā, rīcība veido ieradumus, ieradumi maina likteni. Izkopt ieradumu meditēt ir labākā un vērtīgākā dāvana, kuru vari sev veltīt. Jo katru minūti, kuru velti meditācijai, tu patiesi uzdāvini sev, savai Dvēselei, savai būtībai. 

Noskaties ievada video šeit

IMG_3409.jpg

Meditācija un Klusuma prakse. Koncentrēšanās un Uzmanības virzīšana.
7 nodarbību cikls meditācijas uzsākšanai.

Sākot meditēt, cilvēks iedarbina sevī veselu virkni pozitīvu pārmaiņu:​

:) Aktivizējas katra iedzimtais pašizdziedināšanās un pašatjaunošanās potenciāls;
:) Iemācoties dziļi atslābināties, cilvēks spēj pilnībā tikt galā ar stresu un spriedzi ķermenī. Spēj sevi ļoti ātri nomierināt;
:) Atveras iekšējā, iedzimtā gudrība;
:) Izveidojas dziļš un patiess kontakts ar sevi un apkārtējiem. Kļūst ļoti dabiski saprast sevi un citus;
:) Pamostas Sirdsbalss. Izveidojas un nostiprinās spēja sajust savu iekšēko Kompasu;
:) Atveras radošais potenciāls;
:) Parādās spēja dzīvot spilgti, atrast savu aicinājumu un izpaust savu unikālo talantu;
:) Katra diena ir jauna iespēja piedzīvot brīnumu. Uzticēties savai iekšējai pasaulei, sajust savas Dvēseles beznosacījuma mīlestības pieskārienu.

Izmēģini 7 dienas pavisam vienkāršu metodi ar elpas vērošanu. Un sajūti pārmaiņas, kuras sniedz šī vienkāršā 20 minūšu prakse.

1-4 nodarbība
5-7 nodarbība
bottom of page