top of page

7. nodarbība

 

Attieksmes maiņa. Atbrīvošanās no pieķeršanās.

Patīk - nepatīk - vienalga

Uzmanības virzīšana un prāta spēlīšu vērošana. 

7.video nodarbība šeit

7.meditāciju prakse šeit

Meditāciju dienasgrāmata - 7. diena

 

Sajūtu testa jautājumi:

:) Kā tu juties tieši pirms meditācijas? Vai šis stāvoklis tev bija ērts?

:) Kā tu juties tieši pēc meditācijas? Apraksti, kā īsa 10-15 minūšu prakse izmainīja tavu stāvokli.

:) Kādā noskaņojumā tu pamodies šorīt? Un kā mainījās tavs noskaņojums meditācijas laikā?

Uzmanības testa jautājumi:

:) Kā šorīt jutās tavs ķermenis? Vai tu viņu sajuti niansētāk? Varbūt ievēroji kādas fiziskas sajūtas, kuras agrāk nebiji piefiksējis? Vai sajuti, kā tavā ķermenī ieplūst pamošanās prieks? Vai, atverot acis un atceroties, kas tu esi, joprojām esi priecīgs?

     

Dienas uzdevums:

Pavēro, cik apzināti tev izdodas laikā ieraudzīt, atpazīt un izveidot iekšējo telpu ikdienišķām situācijām, lai izdarītu drošas, apzinātas izvēles vai atbildes reakciju uz situāciju.

Atceries, ka nav nepieciešams automātiski reaģēt uz katru impulsu. Tu vari to laikā ieraudzīt un pakāpties atpakaļ novērotāja pozīcijā. Un šādi tev paradās izvēle. Vari reaģēt automātiski un vari pieņemt apzinātu lēmumu. Tas ilgs tikai dažas sekundes, varbūt pat mazāk. Pamēģini un papraktizē šo.

Lai tev brīnišķīga šī diena un visas nākošās. Turpini iekšējā klusuma prakses katru dienu vai vismaz dažas reizes nedēļā. Lai izveidojas ieradums būt klātesošam savā dzīvē un katrā solī. Pārmaiņas notiek pakāpeniski. Un neskaties uz citiem, bet vienmēr salīdzini sevi esošo ar sevi iepriekšējo. Tas, ko esi paveicis savas iekšējās izaugsmes procesā, atspoguļosies tavā ārējā pasaulē. Tu jutīsies vieglāk, labāk. Protams būs arī paguruma un neizdošanās periodi. Bet kopumā attīstības līkne virzās uz augšu tev un mums visiem.

Paldies, ka esi.

Mīlestībā, Inese

bottom of page