top of page

Par mani

Inese (45).jpeg

Mani sauc Inese Gulbe

Šai dzīvē esmu meklētāja un eju savu pieredzes un apzināšanās ceļu.

     Katru dienu, izdzīvojot neskaitāmus mirkļus un saskaitāmas sekundes, cenšos šos mazos brīžus uztvert apzināti, piepildīt ar uzmanību. Mēģinu būt klāt un ieraudzīt tapšanas brīnumu. Gribu būt šeit un veidot savas dzīves notikumus, tos pieredzēt, sajust un iemīlēt.

    Esmu Dvēsele. Esmu savas pieredzes radīšanas procesā. Pilnveidojoties un krājot piedzīvoto neskaitāmās Zemes dzīvēs un Kosmiskajos tālumos, es jūtu, sapņoju un realizēju brīnišķīgas realitātes. Cilvēka prātam nepieejamās dimensijās un netveramos tīras Gaismas un Mīlestības enerģiju plūsmu plašumos.

   Esmu Gars. Esmu Bezgalīgās Gaismas telpas impulss. Viss ir tīrs un viss ir Gaisma. Prāta ierobežojumi, kuros sevi ieslogām ir tieši tik lieli, cik mūsu ticība to esamībai. Esam paši savas pasaules radītāji ik mirkli. Veidosim katru nākošo soli labāku, tīrāku un patiesāku par iepriekšējo.

     Esmu Sieviete. Vienkārši dzīvoju. Katra diena veidojas noteiktā ritmā, atkārtojot dažādu darbību virknējumus. Dzīvoju parastu zemes dzīvi tāpat kā miljoni citu būtņu šajā brīnišķīgajā Zemes Mātes klēpī. Izjūtu prieku un bēdas, piedzīvojuma garšu un vilšanās sāpes. Esmu Dzīvās Dabas daļa un mācos būt līdzsvarā.

Mani var sameklēt Telegram, Instagram, FB un citos sociālajos tīklos.

Visas aktivitātes šeit

bottom of page